طراحی جدید ۹۰ درجه در ۹۰ درجه تراکسیس® هورن طراحی جدیدی از هورن شامل افزایش ابعاد بیرونی هورن، توان و احساس بیشتری را به موسیقی و فیلم‌های شما انتقال خواهد داد. شفاف بدان معنی است بهتر است، با کنترل و جهت‌گیری بر روی طیف گسترده‌تری از فرکانس‌ها، نتیجه‌ی آن تولید یک صدای دقیق‌تر است.

سوسپانسیون سفر خطی (LTS) با توئیتر آلومینیوم یکی از ویژگی‌های ممتاز بلندگوهای کلیپش، توئیتر LTS انحصاری ۱ اینچی با سوسپانسیون کاپتون است که انحراف را برای اجراهای با جزئیات بیشتر کنترل می‌کند. آلومینیوم ماده‌ای بسیار سبک و سخت است که در مجموعه توئیتر استفاده می‌شود تا کارایی بالا را فراهم کند.

وفرهای پلیمری برجسته ترموفرم شده از مس بافته شده با استفاده از تکنولوژی سرچشمه گرفته از مجموعه بلندگوهای Reference Premiere بسیار تحسین شده کلیپش، وفرهای TCP 3.5 اینچی دارای زاویه ی بیشتری برای کن های مخروطی هستند تا پاسخ گویی صافتری و دقت و شفافیت بهتری داشته باشند.

 به منظور درک هر جزئی از دیالوگ در فیلم‌ها، موسیقی و بازی‌های مورد علاقه‌تان، تقسیم کننده‌های تپه‌ای کیفیت صدا را بهبود می‌بخشند و نتیجه‌اش تعریف بهتری از میانه برداشت می‌شود. تکنولوژی تقسیم کننده تپه‌ای در پخش بین وفرها و توئیترها بهبود می‌بخشد که این یک عنصر حیاتی در توانایی شنیدن هر کلمه و جزئی ریز از فیلم‌ها، موسیقی و بازی‌های مورد علاقه‌تان است.

طراحی کابینه ای MDF باریک و با کیفیت بالا به تکمیل تلویزیون های صفحه تخت امروزی با یک اثر پنهان، بلندگوهای مرکزی نسل بعدی Reference دارای فیکسچرهای پنهان و گریل های مغناطیسی با پروفایل پایین هستند. ساختار تقویت شده ۳/۴ اینچی MDF لرزش کابینه را کاهش داده و دقت صوتی را بهبود می بخشد.نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Klipsch R-30C Centre Channel Speaker سنتر کلیپش

  • کد کالا: Klipsch R-30C Centre Channel Speaker
  • موجودی: در انبار
  • تومان0


برچسب ها: Klipsch R-30C Centre Channel Speaker